Technická příručka 3 – vše o vyhledání klanu a jeho správě

Klan

Klany dávají hráči příležitost potkat se a spolupracovat s jinými hráči. Lze tedy klan vytvořit, nebo se k některému přidat. Volby na stránce klanu se liší podle aktuálního členského statusu hráče. Pokud je členem klanu, projeví se to změnou názvu kategorie z „Klan“ na klanovou zkratku (TAG).

Můj klan

Hráč v této tabuce uvidí aktuální členy klanu ve kterém je a jejich průměrné statistiky. Důstojnící klanu zde také mohou členy spravovat. Přes tuto stránku můžete také opustit stávající klan kliknutím na jméno klanu pro rozbalení nabídky s možnostmi.

Vyhledávání klanu

Stránku vyhledávání klanu lze použít pro hledání podle jména nebo zkratky. To je užitečné pro nalezení členů jiného klanu nebo za účelem vstupu do klanu.

Klanové bitvy

Členové klanu si mohou chtít prohlédnout jejich nedávné výkony v probíhajících Klanových bitvách. Když hráč otevře tuto stránku, obdrží seznam nedávných bitev klanu. Odtud, kliknutím na bitvu, může zobrazit další informace o této bitvě, včetně zúčastněných hráčů a jejich lodí, mapy a množství získaných/ztracených bodů.

Hodnocení klanu

Otevřením stránky s hodnocením klanu se načte žebříček zobrazující různé klany a jejich pozici v lize. Odtud může hráč vyhledávat konkrétní klan pomocí zabudovaného vyhledávání.

Žádosti

Hráčí, kteří zrovna nejsou v klanu, mohou v tabulce Žádostí zjistit, do kterých klanů se hlásili nebo řešit jejich pozvánky. Zde může hráč přijmout pozvánku a připojit se ke klanu. Kapitáni, kteří mají v klanu hodnost ‚Náborového důstojníka‘ nebo vyšší, mohou použít tabulku Žádostí pro kontrolu přihlášek o členství, stejně jako aktivních pozvánek pro hráče mimo klan.

Založit klan

Hráči, kteří by chtěli založit vlastní klan, by měli směřovat sem. Jakmile tak učiní, budou moci zadat požadovanou zkratku, název a přečíst si pravidla. Jakmile bude hotovo, potvrdí platbu 2500 dublonů a založí svůj klan.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments